مدیرعامل بانک تجارت از کمک بلاعوض ۱۰ میلیارد ریالی این بانک از محل منابع ۵ درصد از ۲ درصد حساب‌های قرض‌الحسنه برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ستاد مردمی دیه خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک تجارت، رضا دولت‌آبادی در آستانه ۲۹ آذرماه سال‌روز تاسیس بانک تجارت در گفت‌وگویی با اشاره به اقدامات این بانک در زمینه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی گفت: بانک تجارت با همکاری ستاد مردمی آزادسازی زندانیان دیه و جرایم غیرعمد تعداد ۷۰ نفر از این زندانیان در استان‌های مختلف کشور را آزاد کرده و به آغوش خانواده باز گرداند.

مدیرعامل بانک تجارت همچنین با اشاره اقدامات پیشین این بانک در حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد افزود: بانک تجارت پیش از این با برپایی غرفه در سی و یکمین همایش گلریزان ستاد دیه کشور نسبت به جمع آوری کمک‌های نقدی حاضرین اقدام کرده است. وی یادآور شد: این بانک همچنین در راستای ایفای مسئولیت‎های اجتماعی خود، با امضای تفاهمنامه‌ای با ستاد دیه کشور، ضمن ارائه انواع خدمات بانکی به این ستاد، امکان واریز کمک‌های مردمی به حساب ۷۷۷۷ ستاد دیه را از طریق تمامی شعب، دستگاه های خودپرداز، سرویس همراه بانک و پایگاه اینترنتی امید تجارت فراهم آورده است.

رضا دولت‌آبادی در پایان این گفت‌وگو اظهار داشت: بانک تجارت در سال ۱۳۹۶ نیز با اعطای مبلغی بالغ بر ۱۲میلیارد ریال کمک بلاعوض، زمینه آزادسازی ۷۸ نفر از زندانیان مشمول جرایم دیه در استان‌های مختلف کشور را فراهم کرده است. 

بانک تجارت