رییس‌کل دادگستری خراسان رضوی با اشاره به دستورالعمل ریاست قوه‌قضاییه در مورد منع حبس در زمینه مهریه گفت: پس از صدور این بخشنامه و اعلام مواضع مراجع عظام، حتی یک نفر نیز نباید به این دلیل در زندان وجود داشته باشد. 
حجت‌‌الاسلام علی مظفری در جلسه ویدئو کنفرانس مسئولان ستادی، دادستان‌ها و رؤسای حوزه‌های قضایی استان خراسان رضوی، با اشاره به دستورالعمل ریاست قوه‌قضاییه در مورد منع حبس در زمینه مهریه خاطرنشان کرد: پس از صدور این بخشنامه و اعلام مواضع مراجع عظام، حتی یک نفر نیز نباید به این دلیل در زندان وجود داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان خراسان رضوی، وی با اشاره به سیاست‌های کلان دستگاه قضایی در زمینه استفاده از فناوری‌های نوین اظهار کرد: حرکت به سوی الکترونیکی کردن پرونده‌های قضایی آغاز شده و این استان در این زمینه گام‌های خوبی برداشته است.
مظفری در ادامه عنوان کرد: تلاش بی‌سابقه‌ای در زمینه کنترل ورودی پرونده‌ها به مجموعه قضایی و همچنین کاهش موجودی پرونده‌ها و نیز منطقی کردن زمان رسیدگی به پرونده‌ها انجام شده است و بر این اساس شاهد کاهش ۱۰ درصدی زمان رسیدگی به پرونده‌ها در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ هستیم.
وی بیان کرد: وضعیت عملکردی تمامی مسئولان، قضات و کارکنان از سطح استان تا سطح کوچکترین حوزه قضایی به‌صورت دقیق و بسیار ریز مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته و مبنای تصمیمات مدیریتی خواهد بود.
علی مظفری